Elektrikerservice AS
Innherredsveien 113
7045 Trondheim
Man-Fre: 07:30 - 15:30
959 28 500

 

 

 

Hans Petter Olsen

Daglig Leder

hpo@elektrikerservice.no
  918 77 342

Saksbehandler, Fakturering, Anbud, Personalansvarlig

Ronny Rønnes

Installatør

ror@elektrikerservice.no
  907 72 835

Ekom- Elektro installatør, FG Brann, Prosjektering brann og nødlys, Anbud, Saksbehandler, KNX / Dali

Håvard Wist Voje

Fagskoleingeniør

haavard@elektrikerservice.no
  952 83 015

xComfort, It-Ansvarlig, Webmaster, Datanettverk, E-Verk, Z-wave, Anbud

Morten Wuttudal

Installatør

405 50 290
  mw@elektrikerservice.no

Elektroinstallatør, Internkontroll Industri og bolig, Anbud, Saksbehandler, Z-Wave

Frode Erlingsen

Montør

erlingsen@elektrikerservice.no
  907 72 735

Elektriker, xComfort, Z-Wave

Dan Kristoffersen

Montør

kristoffersen@elektrikerservice.no
  917 33 512

Elektriker

Oddvar Lydersen

Montør

lydersen@elektrikerservice.no
  994 92 162

FG Brann, Elektriker

Vegard Solbue

Montør

solbue@elektrikerservice.no
  907 72 846

Elektriker

Kjetil Nordengen

Montør

nordengen@elektrikerservice.no
  918 59 563

Elektriker

Alf Sagmo

Montør

sagmo@elektrikerservice.no
  940 21 934

Elektriker

Thomas M. Ibrekk

Montør

ibrekk@elektrikerservice.no
  482 43 433

Odd Olav Meek

Montør

meek@elektrikerservice.no
  989 04 869

Elektriker

Hans-Jørgen Fiveltun

Montør

fiveltun@elektrikerservice.no
  940 00 637

Elektriker

Magnus Halvorsen

Lærling

halvorsen@elektrikerservice.no

Bernhard Lauritz Getz Breivang

Lærling