Elektrikerservice AS
Ilevollen 11
7017 Trondheim
Man-Fre: 07:30 - 15:30
959 28 500

 

 

 

Øystein Voje

Daglig Leder / Installatør

ov@elektrikerservice.no
  907 72 745

Saksbehandler, Personalansvarlig, Anbud

Hans Petter Olsen

Saksbehandler

hpo@elektrikerservice.no
  918 77 342

Saksbehandler, Fakturering, Anbud

Ronny Rønnes

Installatør

ror@elektrikerservice.no
  907 72 835

Ekom- Elektro installatør, FG Brann, Prosjektering brann og nødlys, Anbud, Saksbehandler

Håvard Wist Voje

Tekniker

haavard@elektrikerservice.no
  952 83 015

X-Comfort, It-Ansvarlig, Webmaster, Datanettverk, E-Verk.

Morten Wuttudal

Installatør

405 50 290
  mw@elektrikerservice.no

Internkontroll Industri og bolig. Anbud, Saksbehandler.

Frode Erlingsen

Montør

erlingsen@elektrikerservice.no
  907 72 735

Dan Kristoffersen

Montør

kristoffersen@elektrikerservice.no
  917 33 512

Oddvar Lydersen

Montør

lydersen@elektrikerservice.no
  994 92 162

FG Brann

Vegard Solbue

Montør

solbue@elektrikerservice.no
  907 72 846

Kjetil Nordengen

Montør

nordengen@elektrikerservice.no
  918 59 563

Alf Sagmo

Montør

sagmo@elektrikerservice.no
  940 21 934

Thomas M. Ibrekk

Montør

ibrekk@elektrikerservice.no
  482 43 433

Odd Olav Meek

Montør

meek@elektrikerservice.no
  989 04 869

Hans-Jørgen Fiveltun

Montør

fiveltun@elektrikerservice.no
  940 00 637

Magnus Halvorsen

Lærling